Pod kontrolou

Monitorovanie systému

Identifikujte nedostatočne výkonné moduly pomocou holistického, ľahko čitateľného zobrazenia celého rozloženia FV systému. Uvidíte výrobu a spotrebu energie a získate ilustrácie toku energie v reálnom čase, ako aj historické údaje, ktoré vám pomôžu maximalizovať výrobu a spotrebu energie.

Vlastné nastavenie batérie

Vyberte si režim batérie, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Minimalizujte svoju závislosť od siete využívaním uloženej energie.

Inteligentný algoritmus vyhodnocuje vaše vzorce spotreby, špičkové sadzby za elektrinu a prognózy výroby systému, aby ste dosiahli ešte väčšie úspory na účtoch za elektrinu.

Získajte lepší zážitok a ovládanie z plne zabezpečeného systému so zjednodušeným servisom a vzdialenou podporou. Pripojte sa k domácej sieti Wi-Fi, pozrite si stav pripojenia a zobrazte a nakonfigurujte komunikáciu meniča.

Zostaňte pripojený k el. sieti aj počas výpadkov pomocou výkonného záložného systému. Aktivujte a naplánujte inteligentné zariadenia a automaticky nasmerujte dostupnú energiu na základné spotrebiče

Create your account